NEDEN AŞAN OSGB?

İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda Aşan OSGB olarak temel amacımız; işyerlerinde sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlanması amacıyla iş sağlığı ve güvenliği hizmeti vermektir. Çalışanların sağlığına zarar verebilecek hususların önceden belirlenerek gereken önlemlerin alınması, iş kazası geçirmeden meslek hastalığına yakalanmadan rahat ve güvenli bir ortamda çalışmaların sağlanması, çalışanların ruhsal ve bedeni sağlıklarının korunması ve üretiminde devamlılığının sağlanmasıdır.

“Aşan Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmenin haklı gururu ve sorumluluk bilinci ile emekten halktan yana bir OSGB olmanın bilinci ve sorumluluğu ile iş güvenliği işinin her boyutunu düşünerek, İstanbul’un tüm ilçeleri ve çevre illerde, kaliteli bir OSGB hizmetİ vermeyi amaçlamıştır.”
AŞAN, AŞAN DANIŞMANLIK

Danışmanlık

Danışmanlık hizmetlerimizden faydalanmak ve bilgi sahibi olmak için tıklayınız.

Belgelendirme

Bünyemizde sağladığımız Belgelendirme Hizmetlerimizden sizde faydalanmak için tıklayınız.

Eğitimler

Aşan Danışmanlık bünyesinde çeşitli eğitimler vermektedir. Bu eğitimlerden kobi olarak faydalanabilirsiniz.

ISO 45001

İş sağlığı ve güvenliği tehlikelerini azaltmak ve işyerinde yaralanmaları önlemek, şirketlerin karşılaştığı en önemli zorluklardan biridir.

Belgelendirme ve Danışmanlık

Bünyemizde verdiğimiz çeşitli hizmetlerden faydalanmak veya bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM